Søgaards Cup
25-26. mai 2013
LØRDAG
Rett lett: (14 starter - 3 pinner utdelt)
1. Monica Olsby Rogne og Solliens Primal Concrete Sledge, 0+0 feil
2. Sandra Knutsen og Solliens Goddamn Electric, 0+1 feil
3. Stine Moe Gulli og Shamigos Ave Maria av L.O.C, 1+0 feil
4. Monica Olsby Rogne og Vestkystens Maximum Taiger Speed, 1+1 feil
5. Stine Moe Gulli og Aasbergs Surrender to Desire, 1+1 feil
6. Silje K. Olsen og Reklingsholms Almost Easy av Søgaard, 0+2 feil
7. Victoria Kotlarz og Rozettas Hydro Galaxi, 1+2 feil
8. Irene Aakeberg Dahlby og Solliens Cemetery Gates
9. Benedicte Evensen og Engens Krigarhjärta, 2 feil
10. Monica Olsby Rogne og Romèos Thought of You of Sollien, 2 feil
11. Silje K. Olsen og reklingsholms Cave In, 2 feil
12. Sandra Knusten og Snøslottets Santagostino D'Avola, 3 feil
13. Silje K. Olsne og Søgaards Inesperado av Aakeberg, 4 feil
14. Silje K. Olsen og Søgaards Inaspettato av Aakeberg, 6 feil
Rett middels #1: (16 starter - 4 pinner utdelt)
1. Monica Olsby rogne og Lineas Stjerneskudd, 1+0 feil
2. Monica Olsby Rogne og Lineas Noble Dreamer, 0+1 feil
3. Ida Johansson og Lineas Stjernedryss, 0+1 feil
4. Benedicte Evensen og Engens Rosenfalk, 0+1 feil
5. Monica Olsby Rogne og Romèos Right Here of Sollien, 2+0 feil
6. Stine Moe Gulli og Lykkens Ralph Lauren, 1+1 feil
7. Stine Moe Gulli og Lykkebos Dusturbed Nightmare av Hompetitten, 2+0 feil
8. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos Fairytale of Sollien, 2+1 feil
9. Benedicte Evensen og Flamencos Black Heart, 1+4 feil
10. Ida Johansson og Aakebergs Valegro, 2+3 feil
11. Aina Mangus og Lineas Stjernesludd, 3 feil
12. Stine Moe Gulli og Vestkystens Maximum Firefox fantasy, 3 feil
13. Silje K. Olsen og Roger, 4 feil
14. Sandra Knutsen og Bompebakkens Murcia, 6 feil
UP. Silje K. Olsne og Unikos Thunder Shor, maxtid
UP. Silje K. Olsen og Aakebergs Fallen Angel av Søgaard, trukket
Rett vanskelig #1: (16 starter - 4 pinner utdelt)
1. Sandra Knutsen og Pandoras Paros, 2+1 feil
2. Silje K. Olsen og Reklingsholms Rudolf av Søgaard, 2+1 feil
3. Benedicte Evensen og Stjärnans Skogsbär, 3+0 feil
4. Monica Olsby Rogne og Solliens Econic, 2+2 feil
5. Monica Olsby rogne og Regnbågens Aftonfalk, 2+2 feil
6. Aina Magnus og Volantos Blackout av Eikhaugen, 1+3 feil
7. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera, 3+2 feil
8. Benedicte Evensen og Hompetittens Words of a Lovesong, 3+2 feil
9. Sandra Knutsen og Kløverdalens Paint in Black, 3+2 feil
10. Silje K. Olsen og Aakebergs Red Shadow av Søgaard, 3 feil+maxtid
11. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Scandic, 4 feil
12. Benedicte Evensen og Solliens Wiesel, 4 feil
13. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Uthopia, 5 feil
14. Stine Moe Gulli og Aakebergs El Diablo av Søgaard, 5 feil
15. Ida Johansson og reklingsholms Shooting Star, 6 feil
UP. Silje K. Olsne og Grevinnens Stillhet av Tåke av Maxima, trukket
Rett elite: (9 starter - sert utdelt)
1. Monica Olsby Rogne og Dejeforsjens CH Sirius, 2+2 feil
2. Monica Olsby Rogne og Milleniums Doble Nature, 4+2 feil
3. Monica Olsby Rogne og Solbakkenlias Jappo Harepus, 4+2 feil
4. Aina Magnus og rozettas Moe Odin av Palema, 3+3 feil
5. Monica Olsby Rogne og Lineas Everything, 3+3 feil
6. Ida Johansson og Stjärnans S CH Tick Tack, 5 feil
7. Aina Mangus og Rozettas CH Sjakalen Kaizer, 6 feil
8. Ida Johansson og Kløverdalens Feels Like Fire, 8 feil
UP. Benedicte Evensen og Röstebos Luftslottet, maxtid
Kroket middels #1: (22 starter - 5 pinner utdelt)
1. Monica Olsby Rogne og Lineas Stjerneskudd, 0+0 feil
2. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Scandic, 1+1 feil
3. Benedicte Evensen og Solliens Wiesel, 2+0 feil
4. Benedicte Evensen og Stjärnans Skogsbär, 2+0 feil
5. Monica Olsby Rogne og Lineas Noble Dreamer, 2+1 feil
6. Benedict Evensen og Hompetittens Words of a Lovesong, 2+1 feil
7. Ida Johansson og Lineas Stjernedryss, 3+0 feil
8. Sandra Knusten og Bompebakkens Murcia, 2+1 feil
9. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos fairytale of Sollien, 2+2 feil
10. Stine Moe Gulli og Lykkens Ralph Lauren, 3+2 feil
11. Aina Mangus og Lineas Stjernsludd, 3+3 feil
12. Sandra Knutsen og Solliens Goddamn Eletric, 3+4 feil
13. Silje K. Olsen og Aakebergs Red Shadow av Søgaard, 1 feil+maxtid
14. Monica Olsby Rogne og Romèos Right Here of Sollien, 4 feil
15. Stine Moe Gulli og Vestkystens Maximum Firefox fantasy, 4 feil
16. Benedicte Evensen og Flamencos Black Heart, 4 feil
17. Ida Johansson og Aakebergs Valegro, 4 feil
18. Silje K. Olsen og Roger, 4 feil
19. Monica Olsby Rogne og Solliens Primal Concret Sledge, 5 feil
20. Stine Moe Gulli og Snøslottets Mille, 6 feil
UP. Benedicte Evensne og Engens Rosenfalk, i banen
UP. Silje Olsen og Reklingsholms Almost Easy av Søgaard, maxtid
Kroket vanskelig #1: (11 starter - 2 pinner utdelt)
1. Ida Johansson og Reklingsholms Shooting Star, 2+1 feil
2. Sandra Knutsen og Kløverdalens Paint in Black, 3+1 feil
3. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Uthopia, 3+2 feil
4. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera, 4+2 feil
5. Aina Magnus og Volantos Blackout av Eikhaugen, 5 feil
6. Stine Moe Gulli og Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten, 5 feil
7. Benedicte Evensen og Röstebos Luftslottet, 5 feil
8. Monica Olsby Rogne og Solliens Econic, 6 feil
9. Stine Moe Gulli og Aakebergs El Diablo av Søgaard, 6 feil
10. Silje K. Olsen og Reklingsholms Rudolf av Søgaard, 7 feil
UP. Silje K. Olsen og Grevinnens Stillhet av Tåke av Maxima, trukket
SØNDAG
Kroket lett: (13 starter - 3 pinner utdelt)
1. Benedicte Evensen og Engens Krigarhjärta, 1+1 feil
2. Monica Olsby Rogne og Romèos Thought of You of Sollien, 2+1 feil
3. Irene Aakeberg Dahlby og Solliens Cemetery Gates, 2+2 feil
4. Stine Moe Gulli og Shamigos Ave Maria av L.O.C, 2+2 feil
5. Stine Moe Gulli og Aasbergs Surrender to Desire, 2+2 feil
6. Silje K. Olsen og Reklingsholms Cave In, 2+2 feil
7. Monica Olsby Rogne og Vestkystens Maximum Taiger Speed, 3 feil
8. Trine Holte og Eikjamoens Gygra, 3 feil
9. Trine Holte og Eikjamoens Raglefanten, 3 feil
10. Silje K. Olsen og Unikos Thunder Shot, 5 feil
11. Silje K. Olsen og Søgaards Inaspettato av Aakeberg, 6 feil
12. Silje K. Olsen og Søgaards Inesperado av Aakeberg, 7 feil
UP. Sandra Knutsen og Snøslottets Santagostino D'Avola, maxtid
Kroket middels #2: (24 starter - 5 pinner utdelt)
1. Monica Olsby rogne og Lineas Stjernedkuss, 1+1 feil
2. Benedicte Evensen og Engens Rosenfalk, 2+0 feil
3. Benedicte Evensen og Solliens Wiesel, 2+0 feil
4. Stine Moe Gulli og Vestkystens Firefox Fantasy, 2+1 feil
5. Stine Moe Gulli og Lykkens Ralph Lauren, 2+1 feil
6. Ida Johansson og Lineas Stjernesryss, 2+2 feil
7. Monica Olsby Rogne og Lineas Noble Dreamer
8. Benedicte Evensen og Hompetittens Words of a Lovesong, 3+1 feil
9. Trine Holte og Arcansas Edge of Glory, 2+2 feil
10. Trine Holte og Lykkebos Disturbed Drakness av Hompetitten, 2+4 feil
11. Benedicte Evensen og Flamencos Black Heart, 3+4 feil
12. Ida Johansson og Aakebergs Valegro, 4 feil
13. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos Fairytale of Sollien, 4 feil
14. Monica Olsby Rogne og Solliens Primal Concrete Sledge, 4 feil
15. Monica Olsby Rogne og Romèos Right Here of Sollien, 4 feil
16. Sandra Knutsen og Solliens Goddamn Eletric, 4 feil
17. Sandra Knutsen og Bompebakkens Murcia, 4 feil
18. Stine Moe Gulli og Snøslottets Mille, 5 feil
19. Aina Magnus og Lineas Stjernesludd, 5 feil
20. Trine Holte og Kirkemyhrers Tears of The Moon, 6 feil
21. Silje K. Olsen og Roger, 7 feil
UP. Silje K. Olsen og Aakebergs Red Shadow av Søgaard, maxtid
UP. Trine Holte og In The Perfekt Moment, maxtid
UP. Silje K. Olsen og Reklingsholms Almost Easy av Søgaard, trukket
Kroket vanskelig #2: (14 starter - 1 pinne utdelt)
1. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Uthopia, 3+1 feil
2. Aina Magnus og Volantos Blackout av Eikhaugen, 3+3 feil
3. Monica Olsby rogne og Solliens Econic, 3+3 feil
4. Ida Johansson og reklingsholms Shooting Star, 4+2 feil
5. Sandra Knutsen og Kløverdalens Paint in Black, 3+3 feil
6. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Scandic, 4+5 feil
7. Benedicte Evensen og Röstebos Luftslottet, 4+4 feil
8. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera, 4+5 feil
9. Stine Moe Gulli og Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten, 5 feil
10. Stine Moe Gulli og Aakebergs El Diablo av Søgaard, 5 feil
11. Silje K. Olsen og Reklingsholms Rudolf av Søgaard, 6 feil
12. Trine Holte og Rozettas Pazza Rina, 8 feil
UP. Benedicte Evensen og Stjärnans Skogsbär, maxtid
UP. Silje K. Olsen og Grevinnens Stillhet av Tåke av Maxima, trukket
Kroket elite: (10 starter - 1 sert utdelt)
1. Monica olsby Rogne og Lineas Everything, 2+2 feil
2. Ida Johansson og Stjärnans S CH Tick Tack, 3+1 feil
3. Ida Johansson og Kløverdalens Feels Like Fire, 2+3 feil
4. Monica Olsby Rogne og Regnbågens Aftonfalk, 5+2 feil
5. Aina Magnus og Rozettas Moe Odin av Palema, 4+5 feil
6. Monica Olsby Rogne og Solbakkelias CH Jappo Harepus, 6 feil
7. Monica Olsby Rogne og Dejeforsens CH Sirius, 6 feil
8. Aina Magnus og Rozettas CH Sjakalen Kaizer, 7 feil
9. Monica Olsby Rogne og Milleniums Doble Nature, 8 feil
10. Sandra Knutsen og Pandoras Paros, 10 feil
Rett middels #2: (17 starter - 4 pinner utdelt)
1. Benedicte Evensen og Engens Rosenfalk, 1+0 feil
2. Ida Johansson og Aakebergs Valegro, 1+1 feil
3. Monica Olsby Rogne og Romèos Right Here of Sollien, 2+1 feil
4. Monica Olsby Rogne og Lineas Stjerneskudd, 2+1 feil
5. Sandra Knutsen og Bompebakkens Murcia, 2+1 feil
6. Aina Magnus og Lineas Stjernesludd, 2+1 feil
7. Ida Johansson og Lineas Stjernedryss, 2+1 feil
8. Trine Holte og Kirkemyhrers Tears of The Moon, 2+1 feil
9. Trine Holte og In The Perfekt Moment, 1+2 feil
10. Monica Olsby Rogne og Solliens Primal Concrete Sledge, 1+3 feil
11. Benedicte Evensen og Flamencos Black Heart, 2+2 feil
12. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos Fairytale of Sollien, 2+2 feil
13. Stine Moe Gulli og Lykkes Ralph Lauren, 3 feil
14. Monica Olsby Rogne og Lineas Noble Dreamer, 3 feil
15. Stine Moe Gulli og Vestkystens Maximum Firefox Fantasy, 3 feil
16. Silje K. Olsen og Roger, 3 feil
17. Stine Moe Gulli og Lykkebos Disturbed Nightmare av Hompetitten, 4 feil
Rett vanskelig #2: (17 starter - 4 pinner utdelt)
1. Monica Olsby Rogne og Regnbågens Aftonfalk, 2+0 feil
2. Aina Magnus og Volantos Blackout av Eikhaugen, 2+1 feil
3. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Uthopia, 1+2 feil
4. Ida Johansson og Reklingsholms Shooting Star, 2+1 feil
5. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Scandic, 2+1 feil
6. Sandra Knutsen og Kløverdalens Paint in Black, 1+3 feil
7. Benedicte Evensen og Solliens Wiesel, 2+3 feil
8. Benedicte Evensen og Hompetittens Words of a Lovesong, 3+2 feil
9. Sandra Knutsen og Pandoras Paros, 3+2 feil
10. Monica Olsby Rogne og Solliens Econic, 3+3 feil
11. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera, 3+5 feil
12. Benedicte Evensen og Stjärnans Skogsbär, 4 feil
13. Stine Moe Gulli og Aakebergs El Diablo av Søgaard, 5 feil
14. Trine Holte og Rozettas Pazza Rina, 6 feil
15. Silje K. Olsen og Reklingsholms Rudolf av Søgaard, 6 feil
UP. Silje K. Olsen og Grevinnens Stillhet av Tåke av Maxima, maxtid
UP. Silje K. Olsen og Aakebergs Red Shadow av Søgaard, maxtid
Cup resultater:
Alle 4 klassene teltes i cupen.
Søgaards Kulteste - middels cup
1. Monica Olsby Rogne og Lineas Noble Dreamer
2. Ida Johansson og Lineas Stjernedryss
3. Monica Olsby Rogne og Lineas Stjerneskudd
3. Benedicte Evensen og Engens Rosenfalk
Søgaards Tøffeste - vanskelig cup
1. Irene aakeberg Dahlby og Aakebergs Uthopia
2. Sandra Knutsen og Kløverdalens Paint in Black
3. Monica Olsby Rogne og Solliens Econic
3. Ida Johansson og Reklingsholms Shooting Star