Søgaards Cup 2014
22.-23. november 2014
LØRDAG
Kroket elite:
1. Irene Aakeberg Dahlby og Pandoras S Ch Chikita, 3+0
2. Ida Johansson og Stjärnans Kiara, 3+1
3. Ida Johansson og Stjärnans S Ch Tick Tack, 3+1
4. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos Fairytale of Sollien, 3+2
5. Ida Johansson og Kløverdalens Gt Ch Feels Like Fire, 2+4
6. Ida Johansson og Lineas Gt Ch You and Me, 4+2
7. Irene Aakeberg Dahlby og Eikhaugens Calibra, 6
8. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Ch Scandic, 8
9. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Undercover, 10
Kroket vanskelig #1:
1. Hilde-Kristin Lomheim og Solliens Wiesel, 1+1
2. Pia Amundsen og Novux 6th Miracle of Rozetta, 2+1
3. Pia Amundsen og Hompetittens Idyllisk av Flamenco, 2+1
4. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Forbidden Fantasy, 3+1
5. Ida Johansson og Reklingsholms Twilight Sparkle, 2+2
6. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera, 2+2
7. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hidden Fantasy, 3+2
8. Ida Johansson og Reklingsholms Fashion, 4
9. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Navarino, 4
UP. Irene Aakeberg Dahlby og Pandoras Lycan of Iota, maxtid
UP. Irene Aakeberg Dahlby og Symremyras Feeling Thunder, trukket
Kroket middels:
1. Pia Amundsen og Novux Xerneas, 1+0
2. Ida Johansson og Grenens Stairway to Paradise, 2+0
3. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Valegro, 1+2
4. Pia Amundsen og Novux Rayquaza, 3+1
5. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Iodine, 4+0
6. Pia Amundsen og Symremyras Stolen Kisses, 4+2
7. Hilde-Kristin Lomheim og Vestkystens Maximum Highlight, 3+4
8. Hilde-Kristin Lomheim og Symremyras Kingdom of the Blind, 4+3
9. Vilde Langvandsbråten og Præstegravs Idefix, 5
10. Vilde Langvandsbråten og Rozettas Windy Within, 5
11. Malin Johansson og Vestengas Jumping for Peace, 5
12. Irene Aakeberg Dahlby og Rozettas Omen Kaizer, 7
Kroket veteran:
1. Irene Aakeberg Dahlby og Symremyras Ørn, 0+1
2. Ida Johansson og Blåknappens Ch Yellow, 1+2
3. Irene Aakeberg Dahlby og Solbakkenlias Taiger Zairo, 4+5
UP. Hilde-Kristin Lomheim og Carmentas Sirocco, maxtid
Kroket lett:
1. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Unmistakable, 0+0
2. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos The Door to Freedom, 0+1
3. Ida Johansson og Reklingsholms Voodoo, 0+1
4. Pia Amundsen og Aakebergs Unstoppable, 1+1
5. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Unbreakable, 0+2
6. Pia Amundsen og Romèos The Stag Hunt, 1+1
7. Ida Johansson og Shamigos Colloportus, 1+2
8. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Wild Fantasy, 1+2
9. Pia Amundsen og Romèos Ridiculous Story, 1+3
10. Pia Amundsen og Hompetittens Battleships, 3
11. Pia Amundsen og Novux Luminous Intensity, 3
12. Vilde Langvandsbråten og Josefine, 4
13. Vilde Langvandsbråten og Døleveiens All Over Again, 4
14. Irene Aakeberg Dahlby og Rozettas Spooky Spook, 4
Høyde ikke elite: (5 starter - 2 pinner utdelt)
1. Ida Johansson og Reklingsholms Fashion, 70 cm
2. Ida Johansson og Reklingsholms Voodoo, 60 cm
3. Malin Johansson og Vestengas Jumping for Peace, 50 cm
4. Vilde Langvandsbråten og Præstegravs Idefix, 40 cm
5. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Iodine, 40 cm
Høyde elite: (9 starter - 1 sert utdelt)
1. Ida Johansson og Lineas Gt Ch You and Me, 80 cm
2. Ida Johansson og Stjärnans Kiara, 80 cm
3. Irene Aakeberg Dahlby og Symremyras Feeling Thunder, 70 cm
3. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Forbidden Fantasy, 70 cm
5. Irene Aakeberg Dahlby og Pandoras S Ch Chikita, 70 cm
6. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Navarino, 70 cm
7. Pia Amundsen og Hompetittens Idyllisk av Flamenco, 60 cm
7. Ida Johansson og Grenens Stairway to Paradise, 60 cm
7. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hidden Fantasy, 60 cm
SØNDAG
Kroket vanskelig #2:
1. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Forbidden Fantasy, 0+1
2. Ida Johansson og Reklingsholms Fashion, 1+0
3. Hilde-Kristin Lomheim og Solliens Wiesel, 0+1
4. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hidden Fantasy, 0+1
5. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Navarino, 2+1
6. Pia Amundsen og Novux 6th Miracle of Rozetta, 2+1
7. Ida Johansson og Reklingsholms Twilight Sparkle, 0+3
8. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera, 1+2
9. Pia Amundsen og Aakebergs Libra, 2+3
UP. Irene Aakeberg Dahlby og Symremyras Feeling Thunder, maxtid
UP. Irene Aakeberg Dahlby og Pandoras Lycan of Iota, maxtid
Rett elite:
1. Ida Johansson og Lineas Gt Ch You and Me, 0+0
2. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Forbidden Fantasy, 0+1
3. Ida Johansson og Stjärnans Kiara, 2+0
4. Irene Aakeberg Dahlby og Pandoras S Ch Chikita, 2+0
5. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Ch Scandic, 2+1
6. Ida Johansson og Stjärnans S Ch Tick Tack, 3+2
7. Ida Johansson og Kløverdalens Gt Ch Feels Like Fire, 3+3
8. Pia Amundsen og Hompetittens Idyllisk av Flamenco, 4+2
9. Irene Aakeberg Dahlby og Eikhaugens Calibra, 3+5
10. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos Fairytale of Sollien, 5
11. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Undercover, 8
UP. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hidden Fantasy, maxtid
Rett vanskelig:
1. Pia Amundsen og Novux 6th Miracle of Rozettas, 2+1
2. Hilde-Kristin Lomheim og Solliens Wiesel, 2+1
3. Irene Aakeberg Dahlby og Symremyras Feeling Thunder, 2+1
4. Ida Johansson og Reklingsholms Fashion, 3+1
5. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Navarino, 4+0
6. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera, 3+2
7. Ida Johansson og Reklingsholms Twilight Sparkle, 4+2
Rett middels:
1. Ida Johansson og Grenens Stairway to Paradise, 0+1
2. Hilde-Kristin Lomheim og Symremyras Kingdom of th Blind, 1+0
3. Pia Amundsen og Novux Xerneas, 2+1
4. Vilde Langvandsbråten og Præstegravs Idefix, 1+2
5. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Iodine, 2+2
6. Vilde Langvandsbråten og Rozettas Windy Within, 1+4
7. Pia Amundsen og Novux Rayquaza, 3+3
8. Irene Aakeberg Dahlby og Rozettas Spooky Spook, 3+3
9. Ida Johansson og Reklingsholms Voodoo, 3+3
10. Irene Aakeberg Dahlby og Rozettas Omen Kaizer, 2+5
11. Malin Johansson og Vestengas Jumping for Peace, 4
12. Hilde-Kristin Lomheimog Vestkystens Maximum Highlight, 4
13. Pia Amundsen og Symremyras Stolen Kisses, 4
14. Pia Amundsen og Aakebergs Unstoppable, 4
15. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos The Door to Freedom, 5
Rett veteran:
1. Irene Aakeberg Dahlby og Symremyras Ørn, 0+1
2. Irene Aakeberg Dahlby og Solbakkenlias Taiger Zairo, 3+0
3. Ida Johansson og Blåknappens Ch Yellow, 2+1
4. Hilde-Kristin Lomheim og Carmentas Sirocco, 2+1
Rett lett:
1. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Unmistakable, 0+0
2. Pia Amundsen og Romèos The Stag Hunt, 0+0
3. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Wild Fantasy, 0+0
4. Irene Aakeberg Dahlby og Aakebergs Unbreakable, 1+0
5. Pia Amundsen og Novux Luminous Intensity, 0+1
6. Irene Aakeberg Dahlby og Romèos The Art of Painting, 1+0
7. Ida Johasson og Shamigos Colloportus, 1+1
8. Pia Amundsen og Romèos Ridiculous Story, 0+2
9. Vilde Langvandsbråten og Josefine, 0+4
10. Pia Amundsen og Hompetittens Battleships, 2
11. Vilde Langvandsbråten og Døleveiens All Over Again, 2
CUP
Søgaards Tøffeste:
1. Hilde-Kristin Lomheim og Solliens Wiesel
2. Pia Amundsen og Novux 6th Miracle of Rozetta
3. Irene aakeberg Dahlby og Aakebergs Hera
4. Ida Johansson og Reklingsholms Twilight Sparkle
5. Ida Joahsson og reklingsholms Fashion
6. Irene Aakeberg Dahlby og Symremyras Feeling Thunder
7. Vilde Langvandsbråten og Lamondas Navarino
Søgaards Kuleste:
1. Ida Johansson og Grenens Staieway to Paradise
2. Pia Amundsne og Novux Xerneas
3. Hilde-Kristin Lomheim og Symremyras Kingdom of the Blind
4. Pia og Novux Rayquaza
5. Vilde Landvandsbråten og Præstegravs Idefix
6. Vilde Langvandsbråten og Rozettas Windy Within
7. Ria Amundsne og Symremyras Stolen Kisses
8. Hilde-Kristin Lomheim og Vestkystens Maximum Highlight
9. Irene Aakeberg Dahlby og Rozettas Omen Kaizer
10. Malin Johasson og Vestengas Jumping for Peace
Søgaards Råeste:
1. Irene Aakeberg Dhalby og Symremyras Ørn
2. Ida Johansson og Blåknappens Ch Yellow
3. Irene Aakeberg Dahlby og Solbakkenlias Taiger Zairo
4. Hilde-Kristin Lomheim og Carmentas Sirocco